Zegar

Aktualności

PRZEGRANA W LUBINIE

• autor: pawel.jed, 2015-03-21 17:23

W drugiej kolejce Dolnośląskiej Ligi Trampkarzy nasz zespół nie sprostał rocznikowi 2001 Zagłębia Lubin i po bardzo ciekawym i emocjonującym meczu przegrał 5:2 (2:1) . Bramki dla naszego zespołu zdobyli Safader i Włodek .

UKS Lechia Dzierżoniów - Nieckarz ( 55 Baranowski ) - Korzeniowski , Stawiarz , Bób , Leszczyński - Ziółkowski , Biskup , Klepuszewski - Wypych (35 Włodek) , Safader , Rudnicki .

Więcej o meczu w rozwinięciu .

Mecz rozgrywany był na nowej sztucznej murawie . Rożni się ona zdecydowanie od naszej i pierwsze minuty adaptacji do innej płyty boiska były dla nas fatalne . Gra nie układała się i tylko szczęściu zawdzięczaliśmy to  , że przegrywaliśmy po 15 minutach tylko 2:0 . W 18 minucie ekipa Pawła Jędrowskiego przebudziła się po raz pierwszy i od razu zdobyła bramkę kontaktową . Dobre prostopadłe podanie Ziółkowskiego do Wypycha , jego strzał broni jeszcze bramkarz , ale przy dobitce Safadera jest już bezradny . Bramka zmienia oblicze meczu , teraz to my dyktujemy warunki gry i stwarzamy sobie sytuacje bramkowe , jednak piłka więcej razy już nie wpada do bramki Lubinian i na przerwę po mimo kilku sytuacji do strzelenia bramki na remis schodzimy przegrywając .

Drugą połowę rozpoczynamy równie fatalnie co pierwszą i po 20 sekundach od jej rozpoczęcia Janek Nieckarz wyciąga po raz trzeci piłkę z siatki . Dziwne jest to o tyle , że to my rozpoczynaliśmy od środka drugą część spotkania i właściwie z prezentowaliśmy gola gospodarzą . 10 minut później zobaczyliśmy najpiękniejszą bramkę tego meczu , fantastyczny strzał zawodnika Zagłębia z około 25 metrów ląduje w samym okienku naszej bramki . Oba zespoły na tym nie przestają i dalej prezentują ofensywny futbol . Wiele ciekawego dzieje się na boisku , a oba zespoły mają po kilka sytuacji by zmienić wynik , aż w końcu piłka za sprawą Adama Włodka ląduje w bramce i przegrywamy już tylko 2:4 . Chwilę po tym mamy ponownie sytuacje aby strzelić gola kontaktowego , ale skuteczność tego dnia nie jest najlepsza i wynik pozostaje bez zmian . W tym okresie gry zarysowała się lekką przewagę naszego zespołu  , ale to gospodarze wyprowadzają skuteczną kontrę i ustalając wynik tego ciekawego pojedynku na 5:2 .

Młodzicy w DLM również przegrali swój pojedynek z miedziowymi w stosunku 7:5 .