Zegar

Aktualności

POLONIA - UKS LECHIA 5:0 (2:0)

• autor: pawel.jed, 2014-09-24 16:55

Po dwóch zwycięskich wyjazdach przyszedł czas na przegraną na obcym terenie . Po bardzo słabym spotkaniu w naszym wykonaniu , wysoko ulegliśmy zespołowi Polonii Środa Śląska 0:5 (0:2) . W bramce naszego zespołu zadebiutował Mateusz Baranowski , który zastąpił kontuzjowanego Jaka Nieckarza i chyba swojego pierwszego występu w Lechii Dzierżoniów do udanych zaliczyć nie może . Naszym młodszym kolegą z rocznika 2002 też nie udał się wyjazd i w meczu rozegranym bezpośrednio po naszym ulegli miejscowym 2:3 . Bramki dla naszych młodzików zdobyli Nawrot i Górski .

Więcej w rozwinięciu :

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu bardzo słaba . Przeciwnik narzucił swój styl gry , a my mieliśmy problem z wymianą kilku podań . Tak grając można być szczęśliwym , że przegrywaliśmy do przerwy tylko 2:0 . W czasie przerwie wstapiły nowe siły w zespół i początek drugiej połowy należał do podopiecznych Pawła Jędrowskiego . Całkiem dobra gra nie została jednak udokumentowana zdobyczą bramkową . Jak nie wykorzystuje się takich sytuacji jakie mieli Szymon Klepuszewski i Rafał Leszczyński nie można myśleć o dobrym wyniku meczu , tym bardziej na wyjeździe . Gospodarze w tym okresie gry wyprowadzili jedną kontrę i podwyższyli wynik na 3:0 . Kilka minut po stracie bramki , zespół przeprowadza najładniejszą akcje tego meczu po wymianie kilku podań w doskonałej sytuacji znalazł się Dawid Ziółkowski , ale jego dobry strzał obronił bramkarz Polonii . Chwilę później gospodarze podwyższają wynik meczu , złe podanie do środka Grzesia Kucharka , przechwyt piłki i prostopadła piłka do napastnika , który umieszcza ja po raz czwarty w naszej bramce . W doliczonym czasie tracimy jeszcze jednego gola i sędzia kończy ten mecz .

UKS Lechia Dzierżoniów : Baranowski – Stawiarz ( 50 Kinast-Duda ) , Kucharek , Bób , Leszczyński – Eliasik , Kucharski , Rudnicki – Ziółkowski , Wypych , Klepuszewski